Komentovaná prehliadka výstavy "Sedím na vedení a je mi dobre"

Napísal(a)  utorok, 24 október 2017 07:29

 

Pozvánka

Zažite pocit vtáctva sediaceho na elektrickom vedení a odfoťte sa pritom! Túto možnosť máte teraz vďaka našej výstave, ktorú už videlo viac ako 100 000 ľudí na Slovensku. Okrem toho sa dozviete, ako používanie elektriny človekom ovplyvňuje vtáctvo, prečo vtáky narážajú do vedení aj to, ako sa to dá vyriešiť – vďaka projektu #LifeEnergia.

Príďte sa pozrieť 7. novembra 2017 o 10:30 hod na komentovanú prehliadku výstavy v centre hlavného mesta. Nájdete nás vo vestibule Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU na Radlinského 9 (prízemie Novej budovy, blok D).


Poznámka: V priestoroch Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU je možné navštíviť na výstavu na prízemí budovy. V prípade skupiny návštevníkov do 18 rokov je vedúci skupiny povinný návštevu ohlásiť na vrátnici budovy, nahlásiť svoje meno, telefonický kontakt a zabezpečiť, aby sa jeho skupina zdržiavala výlučne na prízemí budovy. Vzhľadom ku charakteru činnosti fakulty plnú zodpovednosť za dodržanie tohto pokynu, za zdravie a bezpečnosť neplnoletých návštevníkov preberá vedúci skupiny.

 

Výstava sa koná pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR a pripravila ju organizácia Ochrana dravcov na Slovensku v rámci projektu LIFE Energia.Projekt je podporený Európskou úniou v rámci programu LIFE a významne prispieva k zlepšeniu podmienok kritériových druhov vtákov v územiach siete Natura 2000.

 

 

Martina Badidová

PR manažér projektu

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         
 

logo Life

logo Life energia logo Natura2000  
 

LIFE 13 NAT/SK001272 Energia v krajine - elektrické vedenia a ochrana prioritných druhov vtákov v územiach Natura 2000

           

VSD INNOGY logo

logo ZSD a.s.

logo RPS

logo Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

MZPSR logo sk

logo Štátna ochrana prírody SR