Fotosúťaž LIFE Energia „Sedím si na vedení a je mi dobre“

Napísal(a)  streda, 21 október 2015 13:54

Vyhlasujeme súťaž o fotografie na tému: „Sedím si na vedení a je mi dobre“

Vtáky často využívajú elektrické vedenia, aby si na nich sadli a mali dobrý výhľad na krajinu, alebo si oddýchli. I korisť sa im takto vyhľadáva lepšie. Počas jesenných a zimných dní je tento jav nápadnejší, lebo mnohé druhy sa v tomto čase zhlukujú do kŕdľov a takto posedávajú na vedeniach. Preto sme sa rozhodli vyhlásiť súťaž o fotografie na túto tému. Najlepšie fotografie zverejníme prostredníctvom Facebook stránky LIFE Energia a webovej stránky lifeenergia.sk. Troch autorov fotografií s najvyšším počtom „like-ov“ na facebooku LIFE Energia odmeníme balíčkami LIFE Energia.

Svoje fotografie môžete posielať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 30.11.2015, ale čím skôr, tým lepšie :-) , na Facebook stránke ich zverejňujeme priebežne. Pôvodne sme plánovali ukončenie súťaže 15. novembra 2015. Pre veľký záujem sme sa rozhodli súťaž predĺžiť.

Pre inšpiráciu pripájame pár fotografií, autormi fotografií sú: Marek Szabo, Jozef Chavko, Jozef Lengyel, Jaromír Schneider, Dominik Schneider.

Martina Badidová

PR manažér projektu

E-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         
 

logo Life

logo Life energia logo Natura2000  
 

LIFE 13 NAT/SK001272 Energia v krajine - elektrické vedenia a ochrana prioritných druhov vtákov v územiach Natura 2000

           

VSD INNOGY logo

logo ZSD a.s.

logo RPS

logo Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

MZPSR logo sk

logo Štátna ochrana prírody SR